Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną (prowadzoną w konwencji psychodynamicznej) dla dorosłych i młodzieży:

Konsultacja psychologiczna

Zwykle tak zaczyna się nasza współpraca. W trakcie trwania konsultacji, po zapoznaniu się ze zgłaszanymi potrzebami, uwzględniając omawiane tematy, przedstawiam najbardziej adekwatną formę pomocy. W miarę możliwości ustalamy ilość i częstotliwość dalszych spotkań. Spotkanie to trwa około godziny.

Interwencja w kryzysie

Jest to forma pomocy jaką proponuję w sytuacji, gdy decyzja o zgłoszeniu się do psychologa została podjęta w konsekwencji nagłej zmiany w życiu. Nagła i niespodziewana zmiana np. śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, zdrada, może wywołać silne, trudne to opanowania emocje. Spowodować lawinę trudną do udźwignięcia samemu. Interwencje pomagają przetrwać najtrudniejszy czas. Pomagają również odbudować utracone poczucie równowagi.

Porada psychologiczna

Celem spotkania jest uzgodnienie źródła zgłaszanego problemu i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

Psychoterapia indywidualna

Dłuższa forma współpracy. Jej celem jest pogłębienie wiedzy na swój temat, lepsze poznanie mechanizmów, jakimi kierujemy się w życiu podejmując różne działania, angażując się w relacje. Psychoterapia jest formą leczenia. Jest to czas wprowadzania gruntownych zmian przy pomocy indywidualnej relacji z terapeutą.

Psychoedukacja

Służy poszerzeniu wiadomości, wyjaśnieniu wątpliwości dotyczących np. zmian jakie zostają zaobserwowane u dorastających dzieci. Celem spotkania jest też nauczenie się sposobów radzenia w określonych sytuacjach. W czasie spotkania jest również przestrzeń służąca poznaniu postaw czy zachowań, które wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Konsultacje psychologiczne dla par

Trwanie w związku to wyjątkowy życiowy proces, w czasie którego często doświadczamy zarówno nadziei jak i rozczarowania. Poważnym zadaniem jest wejść w związek, utrzymać go, dbać o bliskość nie tracąc jednocześnie własnej autonomii. Czasem pojawiają się kryzysy. Konsultacja dla par jest ofertą skierowaną do partnerów chcących na nowo spojrzeć na siebie i swój wkład w związek, by zwiększyć umiejętności dbania o wspólną równowagę.